Historie par które poczęły

Mamy na imię Adrian i Natalia, od 8 lat jesteśmy małżeństwem. Zawsze pragnęliśmy mieć dzieci. Od razu po ślubie zaczęliśmy się starać o poczęcie. Niestety aż tak szybko nie było nam to dane. Po roku małżeństwa postanowiliśmy pójść do lekarza, żeby nam pomógł. Przez prawie siedem lat chodziliśmy od lekarza do lekarza i słyszeliśmy to samo, że mam PCOS (zespół policystycznych jajników) i jestem niepłodna, że zostaje mam tylko in vitro. Cała rodzina i przyjaciele bardzo nas wspierali i modlili się za to, żeby Pan Bóg dał nam łaskę potomstwa.

Na początku poszliśmy do Centrum Nowe Życie w Bydgoszczy, w którym nauczyliśmy się Modelu Creighton. Po zrobieniu niezbędnych badań pojechaliśmy na pierwszą wizytę do lekarza naprotechnologa dr Piotra Brody. Byłam w szoku, że lekarz może mieć takie podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm, na wszystkie pytania i wątpliwości zawsze odpowiadał. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Po wnikliwych badaniach wyszło, że oprócz PCOS, mam insulinoporność i niedoczynność kory nadnerczy. Dzięki leczeniu wyszłam na prostą i po 6 miesiącach leczenia zaszłam w ciążę! Wszyscy poprzedni lekarze mówili, że nie mogę a udało się. Żeby potwierdzić ciążę poszłam do lekarki, która mnie wcześniej leczyła, nie mogła uwierzyć, że zaszłam w ciążę naturalnie. „Dla Boga nie ma bowiem rzeczy niemożliwych”.

Obecnie mamy już sześciomiesięcznego synka, który wprowadza do naszego życia dużo radości i miłości. Każdego dnia dziękujemy Panu Bogu za wszystkie osoby, które postawił na naszej drodze, te które się za nas modliły i te które nas pokierowały i wyleczyły. Dzięki czemu możemy się cieszyć z tego wielkiego cudu jakim jest nasz syn Julian.

Natalia, Adrian, Julian Kolanowscy

MASZ PYTANIA?

Jak możemy ci pomóc?

SIEDZIBA

ul. Eugeniusza Romera 4b
02-784 Warszawa-Ursynów

 

E-MAIL

kontakt@wtrosceoplodnosc.pl

 

TELEFON

882 795 099

 

RODO

© Fundacja "W trosce o płodność" | KRS:0001002112 | Polityka prywatności  | Projekt i wykonanie Solutions Media