Naprotechnologia

w trosce o płodność

Zalety Naprotechnologii

Zalety Naprotechnologii są jednocześnie tym, co wyróźnią ją spośród tradycyjnego leczenia schorzeń ograniczających płodność:

spersonalizowane, podmiotowe podejście do każdej pacjentki i każdego pacjenta dzięki prowadzonej obserwacji cyklu kobiecego kompatybilną metodą – Modelem Crighton, będącym swoistym wskaźnikiem dobrostanu naszego ciała,

dogłębna analiza zdrowotna na podstawie dokładnej obserwacji cyklu,  badań laboratoryjnych (m.in. z krwi, posiewów, nasienia) i obrazowych,

dopasowane leczenie farmakologiczne (z użyciem leków) i chirurgiczne (zabiegi, operacje),

dbałość o dogłębne znalezienie przyczyny problemów zdrowotnych i prokreacyjnych,

współpraca ze specjalistami różnych dziedzin medycznych,

dbałość o nowo poczęte Życie od samego początku

 

NaProTechnologia wykorzystuje dostepne dzisiejszej medycynie możliwości diagnozowania (badania labarotaryjne, obrazowe, histopatologiczne) i leczenia (farmakologicznego, zabiegowego) problemów ograniczających zdrowie i płodność zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Przyczyny problemów z poczęciem dziecka nie są bagatelizowane i pomijanie, ale zgłębiane po to, aby jak najlepiej wspomóc znalezienie przyczyn i maksymalnie wesprzeć dążenie do naturalnego zapłodnienia.

Medycyna, którą prezentuje Naprotechnologia maksymalnie wspiera małżonków w staraniach  własnych bez zastępowania ich w roli prokracyjnej – nie wykorzystuje więc metod wspomaganego (stucznego) rozrodu.

MASZ PYTANIA?

Jak możemy ci pomóc?

SIEDZIBA

ul. Eugeniusza Romera 4b
02-784 Warszawa-Ursynów

 

E-MAIL

kontakt@wtrosceoplodnosc.pl

 

TELEFON

882 795 099

 

RODO

© Fundacja "W trosce o płodność" | KRS:0001002112 | Polityka prywatności  | Projekt i wykonanie Solutions Media