POWITANIE

Pragniemy powitać Cię bardzo serdecznie na naszym BLOGU, który powstał z MIŁOŚCI DO PŁODNOŚCI, z wielkiego pragnienia serca i chęci dzielenia się wiedzą o płodności, o tym, jak i kiedy należy się troszczyć o płodność, aby:

  • zapewnić sobie zdrowie (rozrodcze i ginekologiczne) oraz komfort dobrego samopoczucia na co dzień,
  • wiedzieć jak interpretować objawy płodności,
  • szczęśliwie wkroczyć w rolę mamy i taty, wtedy, kiedy tego zapragniecie,
  • zapewnić zdrowie dzieciom, które pojawia się w naszej rodzinie.

Będziemy pisać dla kobiet (nastolatek, młodych kobiet, mężatek, singielek, dojrzałych kobiet), mężczyzn, narzeczonych oraz małżonków (z krótkim, średnim i długim stażem małżeńskim). Dla tych co pragną wiedzieć dla siebie samych i tych, którzy tą wiedzą pragną się dzielić z innymi.

Jesteśmy również dla małżeństw, które pragną świadomie budować swoją relację małżeńska oraz podejmować decyzje prokreacyjne w oparciu o obserwacje cyklu.

Będziemy też wspierać małżeństwa, których starania o poczęcie się przedłużają, które pragną rozpoznać przyczyny braku poczęcia, podjęć celowana terapię, powrócić do zdrowia i cieszyć się naturalnym poczęciem.

Zależy nam, abyście żyli świadomie, często idąc pod prąd, ale w zgodzie z naturalną płodnością, która jest darem dla każdego z nas i drugiego człowieka. Abyście wiedzieli, rozumieli, zaprzyjaźnili się i ostatecznie pokochali Waszą płodność.

Będziemy pisać o stylu życia wspierającym płodność opartym na: prowadzeniu obserwacji cyklu kobiety wg Modelu Creighton, świadomej diecie wpierającej płodność, konieczności troski o równowagę dna miednicy i roli urofizjoterapii, eliminacji substancji zaburzających gospodarkę hormonalną z naszego otoczenia (ksenoestrogeny), budowaniu „płodnych” relacji (nie tylko w sferze fizycznej).

Rozgośćcie się, bądźcie z nami, czytajcie, pytajcie i komentujcie, jesteśmy dla Was!

MASZ PYTANIA?

Jak możemy ci pomóc?

SIEDZIBA

ul. Eugeniusza Romera 4b
02-784 Warszawa-Ursynów

 

E-MAIL

kontakt@wtrosceoplodnosc.pl

 

TELEFON

882 795 099

 

RODO i DSA

© Fundacja "W trosce o płodność" | KRS:0001002112 | Polityka prywatności  | Projekt i wykonanie Solutions Media