MODEL CREIGHTON

w trosce o płodność

CO TO JEST MODEL CREIGHTON?

To unikatowy, jedyny w swoim rodzaju, wystandaryzowany system obserwacji i zapisu wydzielin pochwowych, w tym śluzu szyjkowego. Stosowany język symboli pozwala w sposób obiektywny opisać przebieg cyklu kobiety, a zapisy karty obserwacji stają się nieocenionym źródłem informacji dla kobiet i ich małżonków, w zakresie rozpoznawania płodności oraz całościowego stanu zdrowia kobiety, oraz lekarza, w zakresie możliwości identyfikacji problemów zdrowotnych kobiety oraz monitorowania skuteczności procesu terapeutycznego.

To system wygodny w użytkowaniu, nie wymagający dodatkowych urządzeń pomiarowych a obserwacje mogą być prowadzone w każdych warunkach: domowych, zawodowych czy dowolnych okolicznościach przyrody.

To styl życia oparty na znajomości własnego ciała. To świadome planowanie życia rodzinnego i zawodowego w zależności od samopoczucia determinowanego przez przebieg cyklu miesiączkowego.

To system, który jest zbudowany na zdolności człowieka do podejmowania wolnych wyborów w sferze aktywności seksualnej w oparciu o wiedzę o cyklu miesiączkowym kobiety.

MASZ PYTANIA?

Jak możemy ci pomóc?

SIEDZIBA

ul. Eugeniusza Romera 4b
02-784 Warszawa-Ursynów

 

E-MAIL

kontakt@wtrosceoplodnosc.pl

 

TELEFON

882 795 099

 

RODO

© Fundacja "W trosce o płodność" | KRS:0001002112 | Polityka prywatności  | Projekt i wykonanie Solutions Media