model creighton

w trosce o płodność

PRZYGOTOWANIE DO POCZĘCIA

Każda podróż wymaga przygotowań, na które składa się nie tylko lista miejsc do odwiedzenia lecz również lista rzeczy, które niezbędnie trzeba zabrać. Poczęcie dziecka (pierwszego czy kolejnego), oczekiwanie na narodziny, przyjście na świat to początek pięknej i fascynującej podróży – podróży życia.  Przygotujmy się do niej!

Jednym z wielu etapów przygotowań powinno być zadbanie o zdrowie zarówno kobiety jak i mężczyzny – małżonków, którzy pragną zostać rodzicami. Nasz stan zdrowia ma wpływ na zdrowie dziecka, które ma pojawić się w naszej rodzinie.

Dlatego warto przeanalizować swoją dietę, czy wspiera płodność, zastanowić się czy nasza aktywność fizyczna nie jest zbyt intensywna lub jest jej za mało, przejrzeć półki z kosmetykami damskimi i męskimi, aby sprawdzić czy stosowane produkty nie zawierają substancji wpływających negatywnie na gospodarkę hormonalną.

Nade wszystko warto poznać i zrozumieć cykl kobiety prowadząc obserwacje Modelem Creighton, gdyż to właśnie karta wskaże okienko płodności, ujawni ewentualne obszary wymagające wsparcia, pozwoli zidentyfikować problemy skutkujące poronieniem na każdym etapie ciąży lub przedwczesnym porodem i podjąć działania zapobiegające w każdej z tych sytuacji.

Ze zdrowych rodziców rodzi się zdrowe dziecko!

MASZ PYTANIA?

Jak możemy ci pomóc?

SIEDZIBA

ul. Eugeniusza Romera 4b
02-784 Warszawa-Ursynów

 

E-MAIL

kontakt@wtrosceoplodnosc.pl

 

TELEFON

882 795 099

 

RODO

© Fundacja "W trosce o płodność" | KRS:0001002112 | Polityka prywatności  | Projekt i wykonanie Solutions Media